چرا آوید پرداز را برای طراحی وب سایت خود انتخاب کنیم؟

کلیه وب سایت های طراحی شده توسط شرکت آوید پرداز با بروزترین تکنولوژی ها پیاده سازی می شوند و با توجه به اینکه برای طراحی وب سایت ها از فریم ورک قدرتمند دروپال استفاده می شود این اطمینان وجود دارد که همواره این سیستم بروز رسانی شده و از نظر امنیت و جلو رفتن با تکنولوژی ها مطمئن باشد.

ویژگی های طراحی وب سایت توسط آوید پرداز:

 

طراحی وب سایتبا توجه به اینکه فریم ورک کاملا استاندارد است می توان اطمینان داشت که همواره پشتیبانی آن در بهترین شرایط می تواند انجام شود و وابستگی به شرکت طراح وجود ندارد بر خلاف فریم ورک های سفارشی شرکت ها که همواره نیاز هست توسط شرکتی که طراحی شده است پشتیبانی و بروزرسانی شود.

 

کلیه وب سایت ها با ظاهر سفارشی و متناسب با نیاز و به صورت ریسپانسیو طراحی می شوند و با توجه به اینکه هسته سیستم به صورت واکنش گرا طراحی شده است و در کلیه دستگاه ها با اندازه های مختلف به بهترین شکل ممکن نمایش داده می شود، هزینه اضافی بابت طراحی واکنش گرا دریافت نمی شود.

 

پشتیبانی قوی و پاسخگویی به موقع یکی دیگر از ویژگی های آوید پرداز می باشد که مشتریان در هر زمان می توانند از طریق راه های مختلف ارتباطی که در صفحه تماس با ما قرار گرفته است.

 

سرعت عمل طراحی وب سایت همراه با دقت و ظرافت از دیگر ویژگی های ماست.

مشتریان ما معرفان ما هستند از این رو جلب رضایت آن ها تحت هر شرایطی از وظایف ماست.

یکی دیگر از مزیت های فریم ورک قابلیت مدیریت وب سایت ها توسط کلیه ی دستگاه ها می باشد که با توجه به واکنش گرا بودن و نمایش صحیح کلیه ی بخش ها در صفحات موبایل و تبلت به سادگی می توان مدیریت وب سایت ها را توسط این دستگاه ها انجام دهند.

با توجه به کار تخصصی ما در زمینه وب سایت های دانشگاهی این اطمینان وجود دارد که همواره بر اساس نیازهای دانشگاهی، دانش تیم آوید پرداز بروز شود و در مواردی نظیر ساماندهی و افزایش رتبه وب سایت در وبومتریک نیز اقدامات لازم انجام گیرد.

با توجه به اینکه وب سایت های دانشگاهی در بیشتر موارد بر روی فریم ورک استاندارد دروپال پیاده سازی می شوند همواره این اطمینان وجود دارد که کدنویسی از نظر مباحث سئو، امنیت، انعطاف پذیری و ... در سطح بالایی است. لازم به ذکر است که در حال حاضر وب سایت های دانشگاه شیراز، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، کلیه ی زیرسایت های دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه تربت حیدریه، دانشگاه کاشمر و دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بر روی فریم ورک دروپال پیاده سازی شده اند.