قوانین و مقررات

در این صفحه قوانین و مقررات شرکت آوید داده پرداز رایکا(مسئولیت محدود) ثبت شده است که تماما با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و رعایت حقوق مصرف کننده تهیه شده است.

همراهان به کلیه سازمان ها، شرکت ها، اشخاص حقیقی و حقوقی و ... ابلاغ می شود که به نحوی از خدمات یا محصولات آوید پرداز استفاده می نمایند.

همراهان ما قبل از استفاده از خدمات و محصولات با مطالعه این صفحه کلیه قوانین و مقررات ما را پذیرفته اند. 

آوید پرداز با توجه به نیازها و نظرات و پیشنهادات در هر موقع حق تغییر قوانین و مقررات را دارد و نیاز است، همراهان محترم همواره از قوانین و مقررات بروز آگاهی کامل داشته باشند توجه داشته باشید که عدم آگاهی از قوانین و مقررات به منزله رفع مسئولیت نیست.

- استفاده از مطالب آوید پرداز تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

- مسئولیت تماس ها و ارتباطات به غیر از روش های ثبت شده در وب سایت و شماره های ثبت شده در صفحه تماس با ما بر عهده همراهان ما می باشد و در صورت تماس از سایر روش های ارتباطی همراهان عزیز باید از اعتبار روش ارتباطی اطمینان حاصل نمایند.

- روزهای کاری، روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته به غیر از تعطیلات رسمی کشور می باشد.

- همراهان ما می پذیرند که در دوره نگهداری محصولات یا خدمات ممکن است برخی یا کل امکانات ارائه شده در دسترس نباشد.

- در صورتی که کارمندان آوید پرداز نظر یا توصیه ای شخصی برای همراهان داشته باشند، همراهان می پذیرند که نظر شخصی کارمندان آوید پرداز ارتباطی با شرکت ندارد.

- همراهان آوید پرداز می پذیرند که در صورتی که قوانین آوید پرداز را رعایت ننمایند، آوید پرداز حق لغو ارائه خدمات و محصولات خود را دارد.

- همراهان می پذیرند که اطلاعاتی که در اختیار آوید پرداز قرار می دهند کاملا صحیح و حقیقی بوده و با بروز نمودن آن برقراری ارتباط را ساده تر می کنند.

- آوید پرداز هیچگونه مسئولیتی در قبال قرار گرفتن اطلاعات امنیتی در اختیار دیگران ندارد و همراهان مسئولیت کامل محافظت از اطلاعات امنیتی را می پذیرند.

- همراهان آوید پرداز می پذیرند که هیچگونه استفاده غیر مجاز و خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران از خدمات و محصولات آوید پرداز نداشته باشند. آوید پرداز پس از بررسی این حق را دارد تا در صورت مشاهده تخلف ارائه خدمات و محصولات خود را لغو نماید.

- آوید پرداز به هیچ عنوان در قبال خسارات غیر مستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و ... مسئول نمی باشد. حتی اگر مورد به وجود آمده در اثر عدم آگاهی از استفاده از خدمات و محصولات باشد با این حال در حالاتی ممکن مواردی مربوط به آوید پرداز باشد که در این صورت مسئولیت آوید پرداز محدود به قانون است. همراهان موافقت می کنند که تحت هیچ شرایطی حداکثر مسئولیت و خسارت پرداختی توسط آوید پرداز بیشتر از مبلغ پرداختی توسط همراهان به منظور استفاده از محصولات و خدمات نباشد.

- محصولات و خدمات آوید پرداز مطابق چیزی که هستند ارائه می شود و ضمانتی در قبال اینکه کلیه احتیاجات همراهان را بطرف نماید وجود ندارد.

- همراهان ما اقرار می کنند که حداقل ۱۸ سال سن دارند.

همراهان تایید می کنند که اطلاعات این صفحه را به صورت کامل خوانده و درک نموده است و زمان کافی برای مطالعه آن داشته است و با کلیه بند های آن موافق است.

 

اطلاعات تماس

منتظر تماس شما هستیم ...

 

 031-53212067  

 

 09136404231  

 

 09363367126